Kratochvílová Táňa (14.)

O mne v skratke

Som Táňa Kratochvílová a kandidujem na starostku Petržalky.

Prakticky celý môj pracovný život sa snažím o to, aby bola Bratislava mestom, ktorého samospráva slúži ľuďom. Viem, že skutočné riešenia sú reálne, je však potrebné, aby sa začali uplatňovať. Momentálne je to tak, že so skutočnými riešeniami prichádzajú skôr aktívni občania ako samosprávy. Je to tak napriek tomu, že rozhodnutiam samosprávy napomáhajú záväzné stratégie, uplatňovaním ktorých by sa mesto stalo príjemnejším miestom na bývanie. Chcem, aby sa toto zmenilo a záleží mi na tom, aby sa samosprávy stali otvorenými úradmi ústretovými pre svojich občanov.

Čo sú moje priority – čo chcem dosiahnuť

Petržalku mám rada, bývam v nej 34 rokov a poznám ju veľmi dobre. Viem, že niektoré veci v nej treba zmeniť a tie zmeny nosím v hlave. Takmer celý život som pracovala v samospráve, veľa krát som bola pri rozhodovaniach. Viem, že sa to dá. Petržalský úrad tu musí byť v prvom rade pre občanov.

Viem, že Petržalka môže byť bezpečným a zdravým miestom na bývanie.

Je to o dobrých a včasných rozhodnutiach, o spoľahlivom tíme odborníkov, o spolupráci a dodržiavaní pravidiel. A nemenej o transparentnosti všetkých procesov, ktorých súčasťou musí byť  informovanosť obyvateľov.

Pre ľudí, s ktorými budem spolupracovať v kampani aj neskôr nie som neznáma. Ľudia ma poznajú ako dopravnú odborníčku z predchádzajúcich pôsobiska aj ako aktívnu občianku z môjho pôsobenia v ostatných rokoch. Aj v pozícii samosprávnej úradníčky aj v pozícii aktivistky som vždy na tej istej strane, na strane práva a ochrany záujmov občanov.

Ing. Táňa Kratochvílová

Kontakt
Adresa:  Ševčenkova 2, 851 01 Bratislava – Petržalka
E-mail: tana.kratochvilova@gmail.com
Mobil: 0918 366 561
Web: https://kratochvilova2018.sk/

Volebný obvod

Táňa kandiduje do Miestneho zastupiteľstva MČ Petržalka vo volebnom obvode č. 5. a zároveň je kandidátka na poslankyňu do Mestského zastupiteľstva Bratislava. Tiež kandiduje na starostku Petržalky.