Palkovič Tomáš (15.)

O mne v skratke

Volám sa Tomáš Palkovič,
som z bratislavskej Petržalky. Nedávno som však 5 rokov života strávil v zahraničí (Praha, Mníchov a Berlín). Pri návrate na Slovensko som si dal záväzok: Pomôcť Bratislave a zlepšiť prostredie, v ktorom žijeme.

Získal som nový pohľad na svet a mesto okolo mňa najmä vďaka každodennej ceste do práce bicyklom.

Po návrate som pri riešení rozvoja cyklistickej dopravy tu znovu začal spoznávať bratislavské prostredie. Stal som sa členom OZ Cyklokoalícia, stretol som sa a spoznal veľa nových, zaujímavých ľudí, aktivistov, poslancov, starostov, úradníkov, či projektantov.

Spoznal som však aj tunajšie problémy, menovite “nedá sa”, “nevieme” a “nemáme kompetencie”. Rýchlo som pochopil, že z pozície “iba” aktívneho občana to nepôjde.

Čo sú moje priority – čo chcem dosiahnuť

Som presvedčený, že naša generácia nastupujúcich tridsiatnikov má povinnosť využiť svoje skúsenosti zo sveta a pomôcť doma. Preto som sa rozhodol kandidovať za poslanca Mestského zastupiteľstva Bratislavy a Miestneho zastupiteľstva Petržalky.

Mgr. Tomáš Palkovič

Kontakt
Adresa:  Belinského 25, 851 01 Bratislava – Petržalka
E-mail: palkovic.tomas@gmail.com
Mobil: 0949 225 226
Web: https://www.tomaspalkovic.sk/
Facebook: https://www.facebook.com/palkovic

Volebný obvod

Tomáš kandiduje do Miestneho zastupiteľstva MČ Petržalka vo volebnom obvode č. 2 a zároveň je kandidát na poslanca do Mestského zastupiteľstva Bratislava.